Nenašli jste to pravé ? Vytvořím Vám neopakovatelný originální oděv s duší. 

PRODUKTY

Kategorie

Ručně malované šaty z přírodního hedvábí

Neopakovatelný originál šaty z přírodního hedvábí včetně hedvábné podšívky. Tento neopakovatelný originál vznikl malováním přes 12 metrů přírodního hedvábí. Na objednání s motivem draka s vlečkou. Podobný originál v jakémkoliv provedení designu a barevnosti mohu Vám navrhnout  - namalovat a nechat ušít přímo Vám pro Vaši osobnost.

15 000,00 Kč

ART Terapie - kurz - malba hedvábné mandaly a lapače

ART terapie  - hedvábný kruhový zářič. Zharmonizuje Vaši duši i tělo a samozřejmě prostor do kterého ho umístíte. Pod vedením zkušených lektorů zažijete neopakovatelný relaxační den. Dostanete předmalované hedvábné kruhy, které si sami vymalujete barvami na hedvábí. Nemusíte mít žádné umělecké nadání.  V meditačním prostoru k dispozici zdravé občerstvení, výběrový čaj i káva. Odnesete si nádherný zážitek a aktivační obraz z hedvábí.

1 000,00 Kč

Růžový andělský šátek

Lze objednat vel. 90x90 cm i jiná velikost např. 180x45 cm. Mírné odlesky. Pro matnou variantu uvést v objednávce do poznámky. Každý kus neopakovatelný originál.

1 650,00 Kč

Šátek Fantazie s logem

Můžete objednat šátky i šály s logem. Kolekce v barevných firemních variacích. Možno opatřit texty a sloganem či citátem Vaší společnosti.

1 500,00 Kč

Šála sluneční energie

Přírodní hedvábí o vel.180x45 cm. Stínovaná šála intuitivní technikou. Lze objednat v jiném barevném provedení a velikosti. Vše neopakovatelné originály. 

1 550,00 Kč

Hedvábná halenka s kolibříkem

Halenka z hedvábí. Střih volný s mírně netopýřími rukávy. Může být i v pase do gumy. Malba halenky může být i na přání jakýkoliv jiný motiv.  Dodání 3 týdny. Materiál silnější hedvábí určeno pro oděvy.

3 500,00 Kč

    The original for you