Nenašli jste to pravé ? Vytvořím Vám neopakovatelný originální oděv s duší. 

PRODUKTY

Kategorie

Kouzelné pírko na bílém

Přírodní hedvábí, přírodní motiv pavího pírka. Malováno autorskou technikou. Jemně lesklé kontury  . Šála vel.: 180x45 cm. Pro jedinečnou ženu. Jeden z nejoblíbenějších motivů.

1 400,00 Kč

Paví zrození 180x90 cm

Nádherná velká luxusní šála. Malováno autorskou technikou lze vepsat text. Ojedinělý kousek a luxusní dárek lze namalovat i v jiných rozměrech.

2 100,00 Kč

Hedvábná sukně

Symbolika vážek přináší změnu a transformaci, sílu, harmonii, adaptabilitu, radost a lehkost bytí, štěstí i prosperitu. Vážka je úzce spojena s vodním elementem, a proto je symbolem říše emocí a podvědomí. Nabádá nás, abychom se nenechali příliš unést emocemi, a abychom si dali pozor na iluze či podvody na úrovni vnitřní i vnější.  Vážka je symbolem znovuzrození a nalezení síly po překonání těžkého období, symbolem přerodu do nové etapy života, předzvěstí harmonie, radosti, štěstí i lehkosti . Vážka nás učí přijmout změny a dodává nám sílu.  Dlouhá kolová sukně hedvábná s hedvábnou podšívkou a ruční malbou vážky.

10 900,00 Kč

Ručně malované šaty z přírodního hedvábí

Neopakovatelný originál šaty z přírodního hedvábí včetně hedvábné podšívky. Tento neopakovatelný originál vznikl malováním přes 12 metrů přírodního hedvábí. Na objednání s motivem draka s vlečkou. Podobný originál v jakémkoliv provedení designu a barevnosti mohu Vám navrhnout  - namalovat a nechat ušít přímo Vám pro Vaši osobnost.

15 000,00 Kč

ART Terapie - kurz - malba hedvábné mandaly a lapače

ART terapie  - hedvábný kruhový zářič. Zharmonizuje Vaši duši i tělo a samozřejmě prostor do kterého ho umístíte. Pod vedením zkušených lektorů zažijete neopakovatelný relaxační den. Dostanete předmalované hedvábné kruhy, které si sami vymalujete barvami na hedvábí. Nemusíte mít žádné umělecké nadání.  V meditačním prostoru k dispozici zdravé občerstvení, výběrový čaj i káva. Odnesete si nádherný zážitek a aktivační obraz z hedvábí.

1 000,00 Kč

Růžový andělský šátek

Lze objednat vel. 90x90 cm i jiná velikost např. 180x45 cm. Mírné odlesky. Pro matnou variantu uvést v objednávce do poznámky. Každý kus neopakovatelný originál.

1 650,00 Kč

Šátek Fantazie s logem

Můžete objednat šátky i šály s logem. Kolekce v barevných firemních variacích. Možno opatřit texty a sloganem či citátem Vaší společnosti.

1 500,00 Kč

    Kategorie

    The original for you